Tecnovap Scandinavia AB

Spjutvägen 5G
SE-175 61 Järfälla, Sweden
Tel vxl: +46 (0)8 590 860 90
E-post: info@tecnovap.se
www.tecnovap.se

Tecnovap verkstad

Spjutvägen 5G
175 61 Järfälla
Tel: +46 (0)8 558 070 93
E-post: service@tecnovap.se

Försäljning Sverige

Tommie Nisula
Tommie Nisula
VD
Tel: +46 (0)8 558 070 91
E-post: tommie@tecnovap.se

MaxTaheri
Max Taheri
Sales manager
Tel: +46 (0)8 558 070 92
E-post: max@tecnovap.se

Återförsäljare Danmark

Damptek
Kildevang 9
4690 Haslev
Tel: +45 53 999 789
E-post: ja@damptek.dk
www.damptek.dk
www.tecnovap.dk

Jesper Andersen
Jesper Andersen
Tel: +45 53 999 789
E-post: ja@damptek.dk

Återförsäljare Norge

Tecnovap AS
Ringveien 19
1640 Råde
Tel: +47 417 788 88
E-post: svein@tecnovap.no
www.tecnovap.no

Svein Røthe
Tel: +47 906 373 60
E-post: svein@tecnovap.no

Thomas Tjelland
Tel: +47 900 311 28
E-post: tjelland@tecnovap.no

Hans Åge Bergfald
Tel: +47 920 147 49
E-post: bergfald@tecnovap.no

Återförsäljare Finland

UNIS Höyrypesurit
PL 172
20101 Turku, Finland
Tel: +358 (0)44 0232 930
Tel: +358 (0)40 5905 018
E-post: info@unis.fi
www.unis.fi
www.tecnovap.fi

Jälleenmyynti Pohjanmaa
Höyrypuhdistustekniikka J.Kurikkala
Iltaruskontie 19
67900 Kokkola, Finland
Tel: +358 (0)40 5029 303
E-post: jussi.kurikkala@tecnovap.fi
www.hopute.fi
www.tecnovap.fi

Uthyrning av ångtvättar och annan städutrustning

Vi har både ångtvättar, skurmaskin med ånga, kombiskur, singelskur och våtsug till uthyrning. Ångtvättarna hyr vi ut med ett färdigt tillbehörspaket som täcker de flesta användningsområden. Vi har även större ångtvättar för uthyrning samt ett antal specialmunstycken som behövs för att få bästa resultatet.

Ring 08 5580 7097 eller mejla till uthyrning@tecnovap.se. Vi har öppet helgfria vardagar klockan 8.00 – 16.00. Avvikande öppettider kan förekomma under semestertider och allmänna helger såsom påsk och jul.

Klicka här för uthyrning